Sport

Evertoni interesohet për Lengletin

 

Evertoni ka shprehur interesim për shërbimet e qendërmbrojtësit të Barcelonës, francezit Clement Legnlet, ka raportuar të mërkurën “Diario Sport”.

Lengleti pritet të largohet nga Barcelona gjatë kësaj vere dhe te Evertoni po shihet si përforcim ideal për repartin e mbrojtjes.