Sport

Wijnaldum ka vendosur t’i bashkohet PSG-së

 

Georginio Wijnaldum ka vendosur t’i bashkohet Paris Saint-Germainit.

Holandezi ishte afër transferimit te Barcelona dhe ishte arritur marrëveshje në parim, por ish-mesfushori i Liverpoolit ka kërkuar kushte më të mira.