Sport

Buffoni nuk e mendon pensionimin

 

Gianluigi Buffon ka bërë të ditur se do të jetë në dispozicion që ta vazhdojë karrierën te ndonjë skuadër tjetër dhe se nuk është në nguti për të bërë zgjidhje.

43-vjeçari njoftoi se do të largohet nga Juventusi këtë verë por mund ta vazhdojë karrierën nëse i vjen oferta e duhur.