Sport

Ramsey rikthehet në Premier Ligë

 

Aaron Ramsey do të largohet gjatë kësaj vere nga Juventusi. Mesfushori uellsian nuk bën pjesë në planet e drejtuesve të klubit dhe do të shitet në qershor.

Sipas mediave italiane, Ramsey mund të rikthehet te skuadra e Arsenalit.