Sport

Buffoni mes Atalantas e Romës pasi refuzon Barçën

 

Portieri italian Gianluigi Buffon ka refuzuar ofertën e Barcelonës për të vazhduar karrierën pasi është i vendosur që edhe sezonin e ardhëm të mbetet në Serie A.

E përditshmja italiane “La Repubblica” ka shkruar të enjten se Buffon është mes transferimit te Atalanta dhe Roma.