Sport

Vdiq ish-zyrtari i FFK-së, Bajram Neziri

 

Ish-zyrtari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Bajram Neziri ka vdekur të martën, kanë njoftuar familjarët e tij. Neziri ishte njëri prej kontribuuesve më të mëdhenj të futbollit kosovar dhe një prej punëtorëve të palodhshëm në FFK.

Ai ka kontribuar për dekada në FFK. Në njoftimin e familjarëve të tij, bëhet e ditur se varrimi i të ndjerit do të bëhet të mërkurën në varrezat e Prishtinës.