Sport

Rashica rikthehet në stërvitje

 

Milot Rashica është rikthyer në stërvitje pas një problemi muskulor. Sulmuesi kosovar ka stërvitur i veçuar me pjesën tjetër të ekipit dhe nuk dihet a do të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës në Bundesliga.

Por shefi i skautimit te Werderi, Clemens Fritz ka njoftuar se Rashica ka nisur stërvitjet individuale.