Sport

Nuhiu lavdëron futbollistët e Dritës për karakterin e treguar në fitoren ndaj Feronikelit

 

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, është shprehur i lumtur me fitoren e skuadrës së tij në ndeshjen ndaj Feronikelit.

Me këtë fitore Drita ka 68 pikë në vendin e parë, para Ballkanit e Prishtinës që kanë 67 dhe 66 pikë, por me nga një ndeshje më pak të zhvilluar.