Sport

Më 12 maj luhet finalja e Kupës së Kosovës në futboll

 

Më 12 maj do të luhet finalja e Kupës së Kosovës në futboll. Finalja ndërmjet Llapit dhe Dukagjinit do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” nga ora 20:45. Kështu ka vendosur Komiteti Ekzekutiv i FFK-së, të martën.

Edicioni në Superligën e futbollit do të përfundojë më 23 maj.