Sport

Varane preferon Unitedin

Varane preferon Unitedin
 

Raphael Varane mund të largohet nga Real Madridi. Mbrojtësi francez thuhet se ka vendosur të provojë një aventurë të re.

Të premten mediat spanjolle kanë njoftuar se për Varanen interesim kanë shprehur Manchester Unitedi dhe Paris Saint-Germaini.