Sport

West Hami favorit për Chukwuezen

West Hami favorit për Chukwuezen
FOTO: AP
 

West Ham Unitedi ka tejkaluar Evertonin dhe Arsenalin në garën për transferimin e sulmuesit të Villarrealit, Samuel Chukwueze ka njoftuar të enjten “La Razon”.

Mësohet se West Hami i ka ofruar Villarrealit 25 milionë euro dëmshpërblim për kartonin e nigerianit 21-vjeçar.