Sport

Salvatore Sirigu i kthehet Torinos

 

Portieri Salvatore Sirigu është kthyer në portën e Torinos pasi ka dalë negativ në testin për koronavirus.

Portieri dhe një numër i madh i lojtarëve e stafit ishin të prekur me koronavirus gjatë detyrës me Përfaqësuesen e Italisë në muajin e kaluar.