Sport

Batatina: Llapi i dha shkollë Gjilanit

Batatina: Llapi i dha shkollë Gjilanit
 

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina është shprehur i lumtur me fitoren ndaj Gjilanit. “Timonieri” i llapjanëve ka lavdëruar lojtarët e tij për paraqitjen në këtë takim.

“Llapi sot tregoi që është dashtë të jetë kampion me ndeshje që i kemi fituar. I kemi pasur disa humbje pas një ngareksëtë madhe dhe ky është Llapi i vërtet i kemi dhënë shkollë skuadrës së Gjilanit dhe kemi bërë një paraqitje të madhe”, deklaroi Batatina.