Sport

PSG-ja në garë për Calhanoglun

PSG-ja në garë për Calhanoglun
 

Paris Saint-Germaini është futur në garë për shërbimet e mesfushorit turk Hakan Calhanoglu.

Te ekipi francez po e shohin Calhanoglun si përforcim të duhur për mesfushën dhe tashmë kanë filluar bisedimet me përfaqësuesin e tij.