Sport

Manchester Unitedi me ofertë për Varanen

Manchester Unitedi me ofertë për Varanen
 

Manchester Unitedi nuk ka hequr dorë për t’i siguruar shërbimet e mbrojtësit Raphael Varanen.

Mbrojtësi i Real Madridit nuk ka vazhduar kontratën me klubi madrilen dhe ka bërë të ditur se dëshiron të largohet.