Sport

Barella do të mungojë ndaj ish-skuadrës

Barella do të mungojë ndaj ish-skuadrës
 

Nicolo Barella i Interit dhe Hamed Traore i Sassuolos do të mungojnë në duelin e fundjavës.

Interi ishte nikoqir i Sassuolos në “San Siro” të mërkurën.