Sport

Atletico kërkon Canalesin

Atletico kërkon Canalesin
Foto: AP
 

Atletico Madridi po e monitoron situatën e mesfushorit Sergio Canales te skuadra e Real Betisit.

E përditshmja spanjolle “Diario AS” ka njoftuar të enjten se Betisi po pritet ta nxjerrë në shitje Canalesin në fund të këtij sezoni dhe Atletico është i gatshëm të bëjë lëvizje për transferimin e tij.