Sport

Pirlo shpreson që Dybala të mbetet te Juventusi

Pirlo shpreson që Dybala të mbetet te Juventusi
 

Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, shpreson që sulmuesi Paulo Dybala të jetë pjesë e “Zonjës së Vjetër” edhe pas përfundimit të këtij edicioni.

Pirlo insiston se Dybala është një prej lojtarëve kryesor te Juventusi dhe për këtë arsye nuk duhet të largohet.