Sport

Under kthehet te Roma

Under kthehet te Roma
 

Sulmuesi turk Cengiz Under do të kthehet te skuadra e Romës në fund të këtij edicioni pasi Leicester City nuk do ta shfrytëzoj opsionin e blerjes së tij. Mediumet angleze kanë raportuar të enjten se te Leicesteri kanë vendosur ta kthejnë prapa Underin, të cilin e kishin huazuar para fillimit të këtij edicioni.

Under këtë edicion ka shënuar dy gola dhe ka bërë tri asistime në 19 paraqitje në të gjitha garat me Leicesterin.