Sport

Koke thotë se Atletico nuk luajti mirë

Foto: Ilustrim
 

Kapiteni i Atletico Madridit, Koke ka pranuar se eliminimi në 1/8 e finales të Ligës së Kampionëve ishte i rëndë por ka shtuar se Chelsea ishte më e mirë dhe meritoi të vazhdojë tutje.

Atletico pësoi humbje edhe në ndeshjen e dytë të 1/8 së finales të Ligës së Kampiomëve me rezultatin 2:0 për t’u eliminuar nga kjo garë me rezultatin e përgjtihshëm 3:0.