Sport

Werneri do të largohet nga Chelsea

 

Sulmuesi gjerman Timo Werner do të largohet nga skuadra e Chelseat pas vetëm një edicioni, kanë raportuar të enjten mediumet gjermane.

Bëhet e ditur se Werner nuk ka arritur të adaptohet te Chelsea dhe për këtë arsye ka kërkuar largimin, gjë që është miratuar nga drejtuesit e klubit londinez pasi nuk janë të kënaqur me paraqitjet e tij.