Sport

Musiala me kontratë të re

Musiala me kontratë të re
Foto: Ilustrim
 

Mesfushori i talentuar Jamal Musiala ka arritur marrëveshje me Bayern Munichun për kontratën e re.

Mediumet gjermane kanë shkruar të premten se palët janë dakorduar tashmë dhe gjithçka do të bëhet zyrtare brenda pak ditëve.