Sport

Pa fitues në “Bajram Aliu”

Pa fitues në “Bajram Aliu”
 

Drenica dhe Gjilani i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll.

Dueli i zhvilluar në stadiumin “Bajram Aliu” në Skenderaj, të hënën, është mbyllur 0:0.