Sport

Alioski mund ta vazhdojë karrierën te Galatasaray

Alioski mund ta vazhdojë karrierën te Galatasaray
 

Futbollisti shqiptar Ezgjan Alioski është në kërkim të një klubi të ri, raporton Football Insider.

Kontrata e 29-vjeçarit me Leeds Unitedin skadon këtë verë dhe bisedimet për rinovim të kontratës kanë hasur në pengesë.