Sport

Llapi ndaj Ballkanit do ta ketë edhe Januzin, Idrizin e Halitin

Llapi ndaj Ballkanit do ta ketë edhe Januzin, Idrizin e Halitin
 

Sulmuesi Ahmed Januzi dhe mbrojtësi Bujar Idrizi do të jenë plotësisht të gatshëm për duelin kundër Ballkanit që zhvillohet të dielën në orën 13:30.

Takimi do të luhet në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, dhe i takon xhiros së 22-t të Superligës së Kosovës.