Sport

Balaj e Rrudhani shënojnë në fitoren e Aaraut

Balaj e Rrudhani shënojnë në fitoren e Aaraut
Liridon Balaj
 

Liridon Balaj e Donat Rrudhani kanë shënuar nga një gol për të ndihmuar fitoren e Aaraut ndaj Xamaxit.

Ndeshja e mbetur e xhiros së 20-të të kategorisë së dytë zvicerane u luajt të martën mbrëma dhe përfundoi 4:0 në të mirë të Aaraut.