Sport

Nuhiu: Gabuam në mesfushë

Foto: Ilustrim
 

Ardian Nuhiu pas duelit të humbur nga mitrovicasit të shtunën, ka thënë se skuadra e tij nuk ishte në nivelin e duhur, sidomos në pjesën e parë.

Ai e ka pranuar se mitrovicasit ishin të përgatitur shumë dhe se nuk lejuan shumë hapësira.