Sport

Chelsea triumfon ndaj Burnleyt

Foto: Reuters
 

Chelsea ka shënuar fitore 2:0 në shtëpi ndaj Burnleyt sot në xhiron e 21-të të Premier Leagues së Anglisë.

Cesar Azpilicueta (40’) dhe Marcos Alonso (84’) realizuan golat për Chelsean.