Sport

Besart Berisha me Western Unitedin barazoi ndaj Melbourne Victory

Besart Berisha me Western Unitedin barazoi ndaj Melbourne Victory
 

Western Unitedi dhe Melbourne Victory barazuan pa gola në elitën e futbollit të Australisë në Melbourne të shtunën.

Sulmuesi kososvar Besart Berisha që aktivizohet te Western Unitedi, luajti për 71 minuta. Berisha ka luajtur në katër ndeshje në elitën e futbollit të Australisë sivjet.