Sport

Rovella transferohet te Juventusi

 

Juventusi e ka kompletuar transferimin e Nicolo Rovellas në shkëmbim të Manolo Portanovas dhe Elia Petrellit që do t’i bashkohen skuadrës së Genoas.

Rovella do të mbetet si i huazuar te Genoa deri në fund të këtij edicioni.