Sport

Musacchio drejt Lazios

Musacchio drejt Lazios
 

Qendërmbrojtësi argjentinas Mateo Musacchio është afër finalizimit të transferimit të tij te skuadra e Lazios nga Milani, kanë raportuar të mërkurën mediumet italiane.

Mësohet se palët tashmë kanë arritur marrëveshjen dhe Musacchio pritet të zyrtarizohet te Lazio brenda kësaj jave.