Sport

Dënohet Conte

Dënohet Conte
Foto: Reuters
 

Trajneri i Interit, Antonio Conte është dënuar me dy ndeshje nga gjykata sportive dhe nuk do ta udhëheqë ekipin e tij në dy ndeshje.

Conte ishte ndëshkuar me karton të kuq pas përfundimit të ndeshjes ndaj Udineses që përfundoi pa gola për shkak të protestave ndaj gjyqtarit kryesor.