Sport

Juventusi triumfon ndaj Bolognas

Juventusi triumfon ndaj Bolognas
 

Juventusi ka triumfuar sot 2:0 ndaj Bolognas në Serie A, duke u ngjitur në pozitën e katërt në renditje.

Arthur (15’) dhe Weston McKennie (71’) realizuan golat për Juventusin.