Sport

Interi ndalet nga Udinese

Interi ndalet nga Udinese
Foto: Reuters
 

Udinese ka arritur të marrë një pikë të rëndësishme në duelin ndaj Interit duke luajtur pa gola 0:0.

Ekipi i drejtuar nga trajneri Antonio Conte kishte më shumë nga loja por nuk arriti t’i konkretizonte rastet. Ndeshja nisi me dominimin e zikaltërve të cilët rrëzikuan me Romelu Lukakun dhe Lautaro Martinezin por pa sukses.