Sport

Odegaardi pranë Arsenalit

Odegaardi pranë Arsenalit
Foto: Reuters
 

Martin Odegaard do të largohet nga Real Madridi. Mediat spanjolle kanë raportuar të premten se sulmuesi i krahut është një hap larg transferimit tek Arsenali.

Klubi londinez thuhet se ka arritur marrëveshje personale me lojtarin dhe mbetet vetëm marrëveshje me klubin spanjoll.