Sport

Juventusi fiton Superkupën e Italisë

Juventusi fiton Superkupën e Italisë
 

Juventusi ka mposhtur Napolin 2:0 për të triumfuar në Superkupën e Italisë.

Cristiano Ronaldo dhe Alvaro Morata shënuan golat për fitoren e madhe të “Zonjës së Vjetër”.