Sport

Tri skuadra pas Militaos

Tri skuadra pas Militaos
Foto: Reuters
 

Eder Militao pritet të largohet nga Real Madridi. Mbrojtësi brazilian nuk ka arritur ta bindë trajnerin, Zinedine Zidane, që preferon dyshen Raphael Varane dhe Sergio Ramos.

Sipas mediave spanjolle, Militao është i pakënaqur me situatën te madrilenët dhe dëshiron të largohet.