Sport

Asistimi i Paqaradës në minutën e fundit ia dha fitoren St. Paulit

Asistimi i Paqaradës në minutën e fundit ia dha fitoren St. Paulit
 

Leart Paqarada ka dhënë asistim në fundin e ndeshjes dhe skuadra e tij fitoi vetëm në kohën shtesë.

St. Pauli, ku luan mbrojtësi i majtë i Kosovës, fitoi në fund me rezultatin 3:2 në udhëtimin e vështirë te Hannoveri, në ndeshjen e xhiros së 16-të në Bundesliga 2.