Sport

Barcelona e Prishtina hapin raundin në Champions

 

Ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Prishtinës hap 1/16 e finales të Ligës së Kampionëve në futsal (futboll të sallës). Kjo ndeshje luhet të premten nga ora 18:30 në “Palau Blaugrana” në Barcelonë.

Barcelona është kampione në fuqi e Ligës së Kampionëve, ndërsa kampionia kosovare, Prishtina, debuton në Champions.