Sport

Napoli: Osimhen, ende pozitiv në COVID-19

Napoli: Osimhen, ende pozitiv në COVID-19
 

Napoli ka konfirmuar se Victor Osimhen është ende pozitiv në koronavirus dhe do ta bëjë sërish testin gjatë kësaj jave. Nigeriani duhet të presë ende për t’u kthyer në fushën e blertë.

“Testi që është bërë sot në futbollistin Victor Osimhen dha rezultatin pozitiv për Covid-19”, ka shkruar klubi në një komunikatë.