Sport

Roma barazon me Interin

Roma barazon me Interin
Foto: Reuters
 

Roma ka barazuar 2:2 në shtëpi me Interin sot, në derbin e xhiros së 17-të të Series A të Italisë.

Lorenzo Pellegrini (17’) dhe Gianluca Mancini (86’) realizuan golat për Romën, ndërsa për Interin shënuan Martin Skriniar (56’) dhe Achraf Hakimi (63’).