Sport

Juventusi pas Di Marias

Foto: Reuters
 

Juventusi është duke planifikuar të përforcohet. Skuadra italiane thuhet se e dëshiron sulmuesin e krahut, Angel di Maria.

Sulmuesi argjentinas që është pjesë e Paris-Saint Germainit, është në vitin e fundit të kontratës dhe nuk e ka vazhduar ende.