Sport

Juventusi siguron shërbimet e Rovellas

 

Skuadra e Juventusit ka siguruar shërbimet e mesfushorit të Genoas, Nicolo Rovella, ka raportuar “Goal.com”, të mërkurën.

Raportohet se Juventusi ka arritur marrëveshje me Genoan dhe për kartonin e 19-vjeçarit do të paguajë dhjetë milionë euro dëmshpërblim.