Sport

Ndeshja Tottenham – Fulham shtyhet për një datë tjetër, shkak rastet me COVID-19

Foto: Reuters
 

Ndeshja e Premier Leagues mes Tottenhamit dhe Fulhamit, e paraparë të luhej sonte, me fillim nga ora 19:00, është shtyrë për një datë tjetër shkaku i rasteve me koronavirusin e ri, shkruan BBC.

Fulhami ka kërkuar të shtyhet ndeshja pas rasteve pozitive dhe vendimi është konfirmuar tri orë para fillimit të ndeshjes.