Sport

Klopp: Liverpooli s’mund ta detyrojë askënd të qëndrojë

 

Jurgen Klopp thotë se nuk mund ta kuptojë se pse ndonjë lojtar do të dëshironte të largohej nga Liverpoolit, megjithatë ka theksuar se nuk mund ta detyrojë askënd që të qëndrojë.

Mohamed Salah është në qendër të spekulimeve për largim nga Anfield Road, me Barçën, Real Madrid dhe PSG-në që të gjitha të lidhura me transferimin e tij.