Sport

Gomezi do t’i bashkohet Interit

Gomezi do t’i bashkohet Interit
Foto: Reuters
 

Papu Gomez do të largohet nga skuadra e Atalantas në afatin kalimtar të janarit për t’iu bashkuar Interit.

Siç bën të ditur Tuttomercatoëeb, Interi ka arritur në parim marrëveshje me Atalantan për transferimin e Gomezit dhe po negocion me mesfushorin rreth kontratës së tij.