Sport

Kompletohen 16 skuadrat më të mira në Champions

Kompletohen 16 skuadrat më të mira në Champions
 

Ka përfunduar faza e grupeve në Ligën e Kampionëve, dhe janë mësuar emrat e të gjitha ekipeve që do të jenë pjesëmarrëse në fazën e nokautit.

Të mërkurën mbrëma, Real Madridi, Atletico Madridi, Monchengladbach dhe Atalanta, i kanë kompletuar 16 skuadrat më të mira të kësaj gare deri tani.