Sport

Sonte përballja Barcelonë-Juventus, ndeshje për Ligën e Kampionëve

Foto: Reuters
 

Katër grupe të Ligës së Kampionëve do t'i zhvillojnë sonte ndeshjet kthyese. Vëmendja kryesisht do të jetë në grupin G, ku pritet të ndeshen Barcelona dhe Juventusi.

Ndeshja e parë kishte përfunduar 2-1 për skuadrën italiane ndërsa sonte ajo do të zhvillohet në Camp Nou.