Sport

Llapi e mposht Besën

Foto: KF Llapi/Facebook
 

Llapi ka triumfuar 2:0 ndaj Besës sot në ndeshjen e xhiros së 16-të të Superligës së Kosovës në futboll.

Valmir Veliu (3’) dhe Engjëll Hoti (10’) i realizuan golat për Llapin.