Sport

Bayerni dhe Leipzigu ndajnë pikët

Bayerni dhe Leipzigu ndajnë pikët
Foto: Reuters
 

Ndeshja mes Bayern Munich dhe RB Leipzig ka përfunduar me rezultat të barabartë, 3-3. Ky takim, shumë i rëndësishëm në Bundesligën gjermane pati raste të shumta shënimi nga të dyja palët.

Ndeshja filloi me golin e mysafirëve ku Nkunku kaloi Leipzigun në epërsi në minutën e 19-të të ndeshjes.